Ceny kurzů a soukromých hodin

    Cena kurzu  uvedena u rozvrhu

Cena soukromé hodiny 650Kč/os a 950/pár. Pro kurzisty sleva 100Kč.

Platba hotově na první hodině. Můžete se přihlásit i v průběhu kurzu, případně se zúčastnit pouze části. Cena 1 hod 250Kč. Rádi vám poradíme se zařazením do správné skupiny, napište nám.

Speciální nabídka - při účasti na 2 kurzech salsy s Angelem je cena druhého kurzu  se slevou 50%. Pokud chcete využít jen občasně, speciální cena za hodinu je 200Kč/os a 400Kč/pár.

 

Obchodní podmínky


Před zahájením kurzu nás, prosím, kontaktujte a obdržíte potvrzení vaší účasti společně s instrukcemi o platbě. 

Před zahájením kurzu je splatná záloha 500Kč na č.u. 115-541910277/0100.  Doplatek se hradí hotově před zahájením první hodiny. Fakturu vám vystavíme na vyžádání a zašleme elektronicky.

Soukromé lekce se hradí hotově přímo lektorovi na dané lekci. Při objednávce více než 4 lekcí je splatná záloha               1 000Kč.

Dárkový poukaz vám rádi připravíme a zašleme dle dohody.

 

Stornovací podmínky


Před zahájením kurzu je storno poplatek roven výši  zálohy. Po zahájení kurzu je možné požádat o vrácení v případě závažného dlouhodobého onemocnění nebo vážného zranění účastníka kurzu. Stornovací poplatek v tomto případě činí 50% ze zůstatku ceny, případně je možné převést na jiného účastníka.

Hodiny omluvené písemně min. 24 hod předem je možné nahradit v následujícím cyklu stejného kurzu, případně na jakékoliv hodině jiného kurzu, který probíhá ve stejném období, a to vždy po předchozí dohodě. Neomluvené hodiny se nenahrazují.